Baw się, ucz i rośnij z nami

Przedszkole Samorządowe nr 6

ul. Nowy Świat 24, 32-020 Wieliczka

Dzień Dziewczynek

W naszym przedszkolu obchodziliśmy „Dzień Dziewczynek”, znany również jako Międzynarodowy Dzień Dziewczyny. Jest to stosunkowo mało znane święto, które zostało ustanowione w 2011 roku przez Zgromadzenie Narodowe ONZ i co roku przypada na 11 października.

Dzień Kropki

W naszym przedszkolu świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki – wyjątkowy dzień, którego celem jest rozwijanie u dzieci kreatywności i pomysłowości. To czas, kiedy zachęcamy najmłodszych do twórczego działania i odkrywania swoich talentów.

Poprawa

Dzień Dziecka

Dzień Dziecka to wyjątkowe święto, które przynosi radość zarówno maluchom, jak i tym nieco starszym. Jest to czas pełen śmiechu, wesołych gier, zaskakujących niespodzianek i niezliczonych chwil szczęścia. W tym dniu każdy mały bohater czuje się wyjątkowo, uczestnicząc w licznych atrakcjach i zabawach. To moment, kiedy marzenia się spełniają, a wspomnienia pozostają na długo.

438223434_1103597237570638_2084737514928481523_n

Dzień Strażaka

Z okazji Dnia Strażaka w naszym przedszkolu gościliśmy wyjątkowych gości — Panów Strażaków. Podczas spotkania strażacy zapoznali dzieci z ciekawostkami związanymi z ich pracą oraz zademonstrowali używany przez siebie sprzęt. Dzieci dowiedziały się, w jakich sytuacjach należy wzywać straż pożarną oraz jak ważna i odpowiedzialna jest praca strażaka. Największe zainteresowanie wzbudziły głośne dźwięki sygnałów alarmowych, wydobywające się z dużego, czerwonego wozu strażackiego. Każde zainteresowane dziecko miało możliwość wejścia do środka wozu strażackiego, poczucia się jak prawdziwy strażak oraz wzięcia udziału w ćwiczeniach z użyciem węża strażackiego. Dziękujemy serdecznie strażakom za ich poświęcony czas, zaangażowanie oraz wspaniałą lekcję, jaką przekazali naszym dzieciom.

WhatsApp Image 2024-03-21 at 20.30.02

Powitanie Wiosny

Witaj, wiosno! W przedszkolu serdecznie Cię witamy! Zabawy na świeżym powietrzu, uśmiechy na twarzach i radosne okrzyki-to wszystko było częścią naszego radosnego przywitania tej wyjątkowej pory roku!

Stronicowanie z Informacją
Strona: 1/2